Administrator baz danych Oracle

Miejsce pracy Warszawa
Rodzaj zatrudnienia etat
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Zakres obowiązków
  • Administracja bazami danych Oracle
  • Zarządzanie i rozwój hurtowni danych oraz Oracle Business Intelligence
  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników systemów
  • Dbanie o bezpieczeństwo, patchowanie i aktualizacja systemów
  • Współpraca z dostawcami systemów informatycznych
  • Prowadzenie ewidencji licencji dotyczących administrowanych systemów
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub technicznym lub średnie poparte doświadczeniem w administracji bazami danych Oracle
  • 3-letnie doświadczenie w administracji baz danych
  • Bardzo dobra znajomość Oracle (11,12,19), dobra znajomość Linux/Unix, Windows, OBI oraz zagadnień ITIL
  • Umiejętność optymalizacji procesów, zapytań i baz danych
  • Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • Zdobycie cennego doświadczenie w sektorze finansowym
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • Stabilne zatrudnieniu w oparciu o Umowę o Pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów pozapłacowych
  • Atrakcyjna lokalizacja w nowoczesnym biurze
  • Elastyczne godziny pracy (8:00-16:00 / 9:00-17:00)
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 20 lipca 2020