Administrator Jira

Miejsce pracy Warszawa
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty

PKO BP Finat Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych. Ponadto świadczy usługi outsourcingu kadr IT – bodyleasingu. (Agencja zatrudnienia numer certyfikatu 10968).

PKO BP Finat Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:

Nazwa stanowiska: Administrator JIRA

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

Główne zadania:

  • Integracja JIRA oraz Talend z innymi aplikacjami,

  • Konfiguracja przepływów pracy w JIRA,

  • Tworzenie modelu uprawnień,

  • Ocena wymagań biznesu pod katem realizowalności w narzędziu,

  • Modyfikacja środowiska JIRA Software zgodnie z wymaganiami użytkowników,

  • Administracja i codzienne wsparcie użytkowników.

Poszukiwane kompetencje

Oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia przy wdrażaniu i konfiguracji JIRA (JIRA Core, JIRA Software, JIRA Confluence),

  • Doświadczenia w tworzeniu rozwiązań dla instancji, wykorzystywanej przez minimum 500 użytkowników,

  • Doświadczenia w tworzeniu skryptów w JIRA (GROOVE),

  • Umiejętności przekładania wymagań biznesowych na konfiguracje nowych projektów w JIRA,

  • Umiejętności projektowania procesów i ich opisywania w BPMN,

  • Znajomości aplikacji Talend oraz serwera aplikacji Tomcat/Apache i OS Redhat,

  • Znajomość SQL, HTML, XML, JavaScript lub CSS będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zgranym i doświadczonym zespole,

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

  • Kontrakt (własna działalność gospodarcza),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Data ostatniej modyfikacji wtorek, 29 stycznia 2019