Administrator VMware

Miejsce pracy WARSZAWA
Rodzaj zatrudnienia kontrakt
Województwo mazowieckie (Polska)
Zakres obowiązków
  • Udział we wdrożeniu i utrzymaniu dużej platformy chmurowej wykorzystującej rozwiązania Vmware
  • Planowanie, optymalizowanie i automatyzacja działania zarządzanym środowiskiem,
  • Udział w transformacyjnych projektach IT,
  • Obsługa sytuacji awaryjnych w ramach 3 linii wsparcia, również poza standardowymi godzinami pracy.
  • Prowadzenie dokumentacji.
  • Współpraca z innymi grupami wsparcia i dostawcami zewnętrznymi.

  • Doświadczenie w administracji rozbudowanymi środowiskami Vmware, w szczególności znajomość pakietu vRealize.
  • Praktyczna znajomość konfiguracji infrastruktury Vmware ze szczególnym uwzględnieniem technologii virtual SAN.
  • Podstawowa znajomość zagadnień z poza głównego obszaru kompetencji (sieci, monitoring, kopie zapasowe, systemy operacyjne).
  • Doświadczenie we wdrożeniach utrzymywanych systemów - dodatkowy atut.
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z wysoką dostępnością, ciągłością działania i bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych.
  • Znajomość zagadnień dotyczących monitoringu i kopii zapasowych.
  • Znajomość praktyk ITIL.

Mile widziane:

  • Umiejętność szybkiego pozyskiwania i praktycznego stosowania wiedzy technicznej.
  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Terminowość w zakresie realizacji zadań oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość rozwoju w ciekawym projektach w branży finansowej.
  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B (działalność gospodarcza).
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz benefitów.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
Data ostatniej modyfikacji środa, 21 sierpnia 2019