Analityk Biznesowo - Systemowy

Miejsce pracy Warszawa
Rodzaj zatrudnienia kontrakt B2B
Województwo mazowieckie (Polska)
Zakres obowiązków
  • Analiza wymagań biznesowych i systemowych,
  • koordynacja całości lub części prac projektowych,
  • rozwijanie powierzonych aplikacji,
  • utrzymanie aktualnej dokumentacji aplikacji,
  • tworzenie dokumentacji projektowej.
  • masz min. 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych (analizy biznesowe i systemowe), branża bankowość lub ubezpieczenia,
  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, matematyka lub inny techniczny),
  • znasz notacje BPMN i UML oraz narzędzia typu CASE (mile widziany będzie Enterprise Architect),
  • umiesz pisać dokumentację funkcjonalną, systemową,
  • masz szeroką wiedzę z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania,
  • masz umiejętność identyfikacji i wizualizacji zależności oraz powiązań pomiędzy aplikacjami czy komponentami systemu,
  • posiadasz znajomość założeń architektury SOA i ESB oraz koncepcji z zakresu integracji systemów,
  • zdobyłeś/aś już doświadczenie w pracy w metodyce zwinnej,
  • jesteś osobą o wysoko rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych, otwartą na zmianę i współpracowników,
  • nie boisz się samodzielnego działania i podejmowania decyzji.
Oferujemy
  • zatrudnienie B2B
  • pracę częściowo zdalną
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 31 sierpnia 2021