Analityk kartowy

Miejsce pracy Warszawa
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region mazowieckie (Polska)
Opis oferty

Wsparcie w migracji systemu kartowego.

Departament Aplikacji Bankowości Elektronicznej

Biuro Rozwoju Aplikacji Detalicznych i Kartowych

Zakres obowiązków
  • analiza systemowa rozwiązań i aplikacji,
  • współpraca z zespołem architektury, tworzenie propozycji architektury rozwiązań systemów informatycznych i aplikacji,
  • pisanie skryptów konfiguracyjnych dla systemu autoryzacyjnego Banku (opcja),
  • przygotowywanie przypadków testowych,
  • tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, specyfikacji technicznej i dokumentacji projektowej,
  • wsparcie analityczne na każdym etapie projektu,
  • wsparcie dla użytkowników końcowych systemu,
  • współpraca z analitykami biznesowymi.
  • min. 3 lata doświadczenia w projektach związanych z rozwojem systemów IT,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz płynna komunikacja w języku angielskim,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu integracji  i analizy dużych systemów informatycznych oraz tworzenia dokumentacji,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z bankowością elektroniczną i mobilną, systemami płatniczymi, płatnościami mobilnymi, kartami płatniczymi,
  • znajomość Enterprise Architect i UML,
  • mile widziana doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych.
Oferujemy
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach.
  • Możliwość wpływu na kształt procesów.
  • Ciekawą pracę w zgranym i doświadczonym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowę B2B.
Data ostatniej modyfikacji środa, 11 maja 2022