Ekspert ds. Cyberbezpieczeństwa

Miejsce pracy Warszawa
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty

PKO BP Finat Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych. Ponadto świadczy usługi outsourcingu kadr IT – bodyleasingu. (Agencja zatrudnienia numer certyfikatu 10968).

PKO BP Finat Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:

Zakres obowiązków

Zadania:

- kompleksowy nadzór nad architekturą cyberbezpieczeństwa

- koordynacja i nadzór nad wdrażaniem nowych rozwiązań technologicznych związanych z systemami zabezpieczeń Banku (IDS, IPS, Firewall, SIEM, EDR, SAST itd.)

- analiza i projektowanie reguł wykrywania incydentów cyberbezpieczeństwa

- współudział w przeprowadzaniu audytów cyberbezpieczeństwa

- przygotowywanie wymagań z obszaru cyberbezpieczeństwa do nowo wprowadzanych procesów, produktów i usług

- budowa świadomości bezpieczeństwa wśród pracowników Banku

-  udział w opiniowaniu i tworzeniu hardening guide w aspektach bezpieczeństwa informatycznego

-  współpraca z zespołem zarządzającym SIEM i rozwiązaniami bezpieczeństwa
Poszukiwane kompetencje

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe, kierunek informatyczny lub pokrewny

- doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z cyberbezpieczeństwem

- znajomość aktualnych zagadnień związanych z bezpieczeństwem informacji i systemów ich przetwarzania

- znajomość aspektów bezpieczeństwa technologii Microsoft Server, Microsoft Windows,  Microsoft Exchange, AD,  Microsoft SQL,

- doświadczenie we współpracy na linii biznes-IT

- znajomość metodyk zarządzania projektami – Agile, Waterfall

- język angielski na poziomie komunikatywnym

- mile widziana wiedza ekspercka z zakresu co najmniej jednego z poniższych obszarów: bezpieczeństwo rozwiązań chmurowych (chmury publiczne, prywatne, współdzielone), bezpieczeństwo SDLC, Agile i DevSecOps, bezpieczeństwo sieci komputerowych, bezpieczeństwo systemów Linux, UNIX-like lub UNIX

Oferujemy

Oferujemy:

- możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w obszarze cyberbezpieczeństwa w największej instytucji finansowej w kraju

- możliwość pracy w najnowszych technologiach informatycznych związanych z obszarem cyberbezpieczeństwa

- atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny My Benefit, Leasing Samochodów, szkolenia

- umowę o pracę lub B2B

Data ostatniej modyfikacji wtorek, 12 marca 2019