JavaScript Developer

Rodzaj zatrudnienia Kontrakt
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty

Osoba na stanowisku JavaScript Developera będzie brała udział w projektach realizowanych dla branży finansowej. Jednym z projektów, który aktualnie prowadzimy jest tworzenie aplikacji, która ma zastosowanie w obsłudze PPK.

Pracujemy w zależności od projektu m.in. z: Javascript, Intellij IDEA, Thymeleaf, Bootstrap 3, SASS, Angular 8/React, Jasmine/Karma, GIT

Zespół pracuje w SCRUM i przeprowadzany jest Code review.

Zakres obowiązków
  • prace projektowe i programistyczne w środowisku JavaScript.
  • rozwój nowych aplikacji webowych oraz modyfikacje istniejących
  • tworzenie testów jednostkowych dla tworzonego kodu
  • minimum rok doświadczenia w programowaniu w języku JavaScript
  • praktyczna znajomość HTML / CSS
  • umiejętność pisania testów jednostkowych
  • mile widziane doświadczenie w metodologii SCRUM
Oferujemy
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • lokalizacja: Pl. Zawiszy / Pl. Unii Lubelskiej
  • forma współpracy: B2B
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 7 października 2019