KIEROWNIK PROJEKTÓW IT W OBSZARZE SKARBU

Miejsce pracy WARSZAWA
Zakres obowiązków
  • prowadzenie projektów informatycznych w Zespole Wsparcia Skarbu
  • zarządzanie budżetem, zakresem, harmonogramem i ryzykami w projektach
  • zarządzanie wewnętrznym zespołem projektowym oraz współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • współpraca z dostawcami na etapie zbierania wymagań, tworzenia projektu i specyfikacji funkcjonalnej w domenie aplikacji Zespołu Wsparcia Skarbu
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i obiegu dokumentacji
  • minimum kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu większymi projektami informatycznymi
  • preferowane doświadczenie w instytucjach finansowych (produkty skarbowe)
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych
Oferujemy
  • umowę o pracę/kontrakt
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną, Pracowniczy Program Emerytalny, pakiet MyBenefit
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń
Data ostatniej modyfikacji piątek, 18 stycznia 2019