Kierownik Projektów IT

Miejsce pracy Warszawa
Zakres obowiązków
  • prowadzenie projektów informatycznych(kantor internetowy, aplikacje mobilne, produkty skarbowe)
  • zarządzanie budżetem, zakresem, harmonogramem i ryzykami w projektach
  • zarządzanie wewnętrznym zespołem projektowym oraz współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • współpraca z dostawcami na etapie zbierania wymagań, tworzenia projektu i specyfikacji funkcjonalnej
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i obiegu dokumentacji
  • minimum kilkuletnie doświadczenie  w zarządzaniu większymi projektami informatycznymi
  • preferowane doświadczenie w instytucjach finansowych
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
Oferujemy
  • pracę w dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego z dużych, ciekawych projektach

  • umowę o pracę/kontrakt
  • pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatna opieka zdrowotna
  • konkurencyjne wynagrodzenie
Data ostatniej modyfikacji środa, 18 września 2019