Konsultant WCAG (wsparcie zespołu)

Miejsce pracy Warszawa lub Lublin
Rodzaj zatrudnienia kontrakt B2B
Województwo mazowieckie, lubelskie
Zakres obowiązków
  • Konsultacje w zakresie aktualnych, nowo wdrażanych lub podlegających redesigningowi funkcjonalności w serwisach: infosite, iPKO, IKO.
  • Konsultacje w zakresie udogodnień architektonicznych oraz informacyjno-komunikacyjnych (m. in. w zakresie decyzji o wyposażeniu placówki w pętlę indukcyjną).
  • Przekazanie wiedzy eksperckiej oraz dobrych praktyk w zakresie dostępności cyfrowej, z uwzględnieniem grup: developerzy, analitycy systemowi/biznesowi., testerzy (szkolenie, warsztat).
  • Audyt aplikacji IKO w podziale na 2 grupy: asystent głosowy oraz pozostałe funkcjonalności.
  • Doświadczenie w zakresie WCAG dla stron internetowych i aplikacji mobilnych.
  • Znajomość zagadnień związanych WCAG.
  • Mile widziana znajomość serwisów iPKO, IKO.
  • Dostępność w niepełnym wymiarze czasu - dodatkowa rola wspierająca w zespole.
Oferujemy
  • Kontrakt B2B.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w rozwojowych projektach informatycznych w obszarze bankowości.
  • Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 25 maja 2021