Machine Learning DevOps

Miejsce pracy Warszawa
Rodzaj zatrudnienia kontrakt B2B
Region mazowieckie, lubelskie, łódzkie
Opis oferty

Poszukujemy Inżynierów DevOps o poniższych kompetencjach na potrzeby rozwoju platformy Machine Learning Ops, którą budujemy w oparciu o chmurę Google.

Zakres obowiązków
  • analiza i implementacja rozwiązań automatyzujących pracę Data Scientist
  • automatyzacja i wsparcie procesów wdrożeniowych (Terraform, Jenkins, Kubernetes)
  • research nowych rozwiązań w obszarach: MLOPS, GCP
  • wsparcie Data Scientist przy rozwiązywaniu problemów z platformą
Poszukiwane kompetencje
  • dobra znajomość Kubernetes
  • dobra znajomość Google Cloud Platform (preferowane), AWS, Azure (opcjonalnie) w zakresie architektury, IAM, compute, sieci, autoskalowania, kontroli kosztów
  • znajomość Pythona lub Javy
  • doświadczenie z rozwiązaniami CI/CD (Jenkins, Ansible)
  • znajomość Linux, Git
  • podstawowa znajomość Terraform
  • mile widziane: doświadczenie z rozwiązaniami MLOps oraz Machine Learning
Oferujemy
  • stabilną i długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
  • pracę w systemie hybrydowym
  • nowoczesną przestrzeń biurową niemalże w centrum miasta - ul. Chmielna 89
  • możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym i przyjaznym zespole
  • pracę przy rozwoju jednej z największych platform analitycznych w kraju
Data ostatniej modyfikacji piątek, 11 marca 2022