Network Security Analyst

Województwo Warszawa (mazowieckie)
Zakres obowiązków
  • udział w innowacyjnych projektach związanych z transformacją cyfrową Banku i Road2Cloud,
  • wsparcie techniczne (II linia) Zespołu Usług Cyberbezpieczeństwa,
  • współpraca z III linią (architekci cyberbezpieczeństwa, CTI, CERT) w zakresie niskopoziomowej analizy nowo wdrażanych rozwiązań pod kątem potencjalnych cyberzagrożeń,
  • identyfikowanie luk w zabezpieczeniach projektowanych rozwiązań, modelowanie cyberzagrożeń i metod ich mitygacji,
  • przygotowywanie wymagań z obszaru cyberbezpieczeństwa do nowo wprowadzanych procesów, produktów i usług.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, kierunek: cyberbezpieczeństwo, informatyczny lub pokrewny,
  • znajomość zasad działania sieci, protokołów i usług sieciowych na poziomie pozwalającym na analizę zagrożeń sieciowych,
  • doświadczenie w analizie cyberryzyk, zagrożeń i podatności (modelowanie cyberzagrożeń),
  • umiejętność analizowania złożonych problemów z zakresu bezpieczeństwa IT,
  • znajomość standardów oraz dobrych praktyk z obszaru bezpieczeństwa – OWASP, NIST Cybersecurity Framework, ISO/IEC 27001,
  • zdolności analityczne,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pracę na dokumentacji technicznej.
Oferujemy
  • wiele ciekawych wyzwań,
  • realny wpływ na kształt rozwiązań chmurowych,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pełny pakiet benefitów (MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku,  prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny),
  • możliwość udziału w projektach w ramach zespołów pracujących w metodykach zwinnych,
  • możliwość współtworzenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym (zdalnie/w biurze).
Data ostatniej modyfikacji środa, 26 maja 2021