PROGRAMISTA JAVA

Opis oferty Prowadzimy rekrutację dla kilku klientów/zespołów, jednym z nich jest Zespoł Rozwoju Oprogramowania Mobilnego, który zajmuje się rozwojem aplikacji mobilnej IKO.  Do części backendowej poszukujemy Programistów Java MID-SENIOR
Zakres obowiązków
Na co dzień w tym zespole:
  • używasz dokerów i wdrażasz swoje mikroserwisy do chmury,
  • projektujesz i programujesz back-end dla aplikacji mobilnych,
  • przygotowujesz testy jednostkowe i integracyjne,
  • używasz procesów CI i CD,
  • zawsze dbasz o jakość kodu i zgodność z dobrymi praktykami programowania,
  • pracujesz z najnowszymi technologiami,
  • analizujesz i projektujesz integrację komponentów oprogramowania i systemów zewnętrznych,
  • wykorzystujesz wiedzę specjalistyczną w praktyce,
  • przygotowujesz lub aktualizujesz dokumentację techniczną
Poszukiwane kompetencje
To stanowisko może być Twoje, jeśli:
  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie programowania systemów back-end w języku Java i frameworku Spring,
  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znasz angielski na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną
Oraz jeśli znasz:
  • Java 7, 8, 11, Spring Boot, RESTful, MQ, Hibernate, Swagger,
  • język SQL,
  • IntelliJ IDEA,
  • wzorce projektowe
Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość:
  • narzędzi, baz danych, kolejek dostępnych na Google Cloud Platform,
  • programowania reaktywnego,
  • protokołu HTTP2,
  • kontenerów (Docker, Openshift, Kubernetes, GKE),
  • nie relacyjnych baz danych,
  • Jira, Confluence,
  • Jenkins,
  • Gitlab

Oferujemy
Co od nas otrzymasz:
  • wiele ciekawych wyzwań w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne a jednocześnie elastyczne zatrudnienie na kontrakt- B2B lub umowę o pracę
  • pełen pakiet benefitów na etat, zaś na B2B prywatną opiekę medyczną
  • pracę w systemie hybrydowym (w nowoczesnej przestrzeni niemalże w centrum miasta)
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnych technologiach w doświadczonym zespole
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 24 maja 2021