Programista (.Net/ Cobol)

Miejsce pracy Warszawa
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Zakres obowiązków
  • opracowywanie i modyfikowanie oprogramowania zgodnie z wymaganiami ustalonym harmonogramem
  • testowanie wytworzonego oprogramowania na podstawie specyfikacji funkcjonalnej
  • współpraca z zespołem deweloperskim w celu weryfikacji komponentów wersji systemu, ich integralności i  spełnienia oczekiwań wydajnościowych
  • rozumienie i poprawianie błędów składniowych i logicznych
  • wykonywanie prac wdrożeniowych
  • programowanie zautomatyzowanych testów jednostkowych
Poszukiwane kompetencje
  • wykształcenie techniczne
  • rozumienie ogólnych zagadnień IT i programowania
  • otwartość na rozwój umiejętności w technologii Microsoft .NET
  • j. angielski – dobry w zakresie czytania/ analizowania dokumentacji technicznej
  • wiedza techniczna z zakresu języków programowania i sieci, komunikacji, infrastruktury oprogramowania
  • planowanie priorytetów, dotrzymywanie terminów
  • preferowana znajomość środowiska IBM Mainframe (Cobol, DB2, CICS)
Oferujemy

  • umowę o pracę, dedykowany system premiowy
  • pakiet szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • możliwość zdobywania doświadczenia, poznania różnorodnej technologii w największej instytucji finansowej w kraju
  • pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny MyBenefit
  • wdrożenie w obecną architekturę systemu
  • możliwość poznania funkcjonalności systemu Alnova, narzędzi wykorzystywanych w rozwoju Centralnego Systemu Informatycznego, jak również innych języków programowania takich jak JCL, REXX, COBOL
Data ostatniej modyfikacji piątek, 19 kwietnia 2019