Release Manager

Miejsce pracy Warszawa
Opis oferty
Zakres obowiązków

• koordynacja wdrożeń na środowiska testowe
• koordynacja wdrożeń na środowiska produkcyjne
• zarządzanie zależnościami pomiędzy komponentami aplikacyjnymi

• tworzenie krótko i długoterminiowych planów wdrożeń na środowiska

• współpraca z jednostkami utrzymaniowymi i biznesowymi w zakresie tworzenia planów wydań

• określanie kryteriów dopuszczenia oprogramowania na środowiska
• prowadzenie projektów wewnętrznych
• wsparcie projektów na etapie budowy i testowania

• określanie wytycznych dla wykorzystania narzędzi wspierających procesy wewnętrzne
• monitorowanie przebiegu procesów wewnętrznych
Poszukiwane kompetencje

• umiejętność analitycznego myślenia
• umiejętność dobrej współpracy w Zespole
• znajomość cyklu życia rozwoju oprogramowania
• dokładność i metodyczność
• doba znajomość standardów testowych
• doświadczenie w pracy z narzędziami HP ALM, Jira, HPSM, Bugzilla
• dobra znajomość języka angielskiego
• umiejętność szybkiego pozyskiwania i przyswajania wiedzy
• gotowość do pełnienia dyżurów telefonicznych

• mile widziane doświadczenie w automatyzacji procesów testowania i dostarczania oprogramowania

Oferujemy
  • stabilizację zatrudnienia - umowa o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny My Benefit, kartę Multisport

Data ostatniej modyfikacji wtorek, 8 stycznia 2019