Sales Executive

Miejsce pracy Warszawa
Województwo mazowieckie (Polska)
Zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych klientów z sektora komercyjnego w jednej z poniższych branż:
    - retail, media, produkcja, farmacja, technologia lub pokrewne;
  • Współpraca ze strategicznymi partnerami biznesowymi;
  • Wsparcie klientów w wyborze najlepszych rozwiązań oraz w ich drodze transformacji cyfrowej;
  • Współpraca z działami technologicznymi i marketingiem w celu przygotowania rozwiązań, ofert i wydarzeń dla Klientów;
  • Organizacja warsztatów i śniadań biznesowych dla Klientów;
  • Uczestnictwo w konferencjach biznesowych.
Poszukiwane kompetencje
  • Pasjonujesz się rozwiązaniami chmurowymi;
  • Spełniasz się w tworzeniu nowych obszarów;
  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w sprzedaży rozwiązań chmurowych w branżach: farmacja, produkcja, retail, media, technologia lub pokrewnych;
  • Możesz pochwalić się dużą siatką klientów w wybranym obszarze;
  • Potrafisz zdiagnozować potrzeby Klienta oraz budować relacje handlowe;
  • Masz chęć dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Jesteś osobą pozytywną, szukającą sposobów jak coś osiągnąć, zamiast powodów dlaczego czegoś nie da się zrobić
Oferujemy
  • Pracę z najnowszymi technologiami rozwiązań cloud;
  • Współpracę z największymi dostawcami produktów cloud;
  • Wsparcie w zdobywaniu certyfikatów GCP/Azure/AWS;
  • Nielimitowany dostęp do materiałów edukacyjnych w Coursera;
  • Nieformalną kulturę pracy w nowoczesnym biurze;
  • Atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do Twojego doświadczenia;
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz interesujące zaplecze socjalne;
  • Pracę na najnowszym sprzęcie (MacBook Pro i iPhone) i narzędziach GSuite, Slack.
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 16 stycznia 2020