Scrum Master

Miejsce pracy Warszawa
Rodzaj zatrudnienia etat
Województwo mazowieckie (Polska)
Zakres obowiązków
  • wsparcie Zespołów Developerskich w osiąganiu jak największej zwinności i dostarczaniu jak największej wartości wyrażonej w elementach Backlogu Produktu
  • identyfikacja i usuwanie przeszkód ograniczających postępy Zespołu Developerskiego
  • wsparcie Zespołu Developerskiego w rozwiązywaniu napotkanych problemów
  • moderowanie wydarzeń Scrum
  • motywowanie Zespołu Developerskiego oraz dbałość o efektywność i jakość jego pracy
  • dbałość o budowanie kompetencji i wiedzy członków Zespołu Developerskiego w zakresie filozofii i technik Agile
  • współpraca z Product Ownerem oraz Technicznym Product Owner’em przy rozwiązywaniu wewnętrznych i zewnętrznych zależności zespołu i Formacji
  • coaching Zespołów w zakresie pryncypiów Agile
  • praktyczna znajomość oraz rozumienie procesu wytwarzania oprogramowania
  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Scrum Mastera
  • bardzo dobra znajomość i rozumienie filozofii i pryncypiów Agile
  • doświadczenie w realizacji złożonych projektów informatycznych
  • nastawienie na rozwój zwinności organizacji (ang. Business Agility) i członków Zespołów
  • mile widziane: doświadczenie w pracy z JIRA/Confluence, ukończone szkolenie/certyfikat z zakresu Scrum Master
Oferujemy
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju w ciekawych projektach w branży finansowej
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • konkurencyjne wynagrodzenie
Data ostatniej modyfikacji środa, 8 stycznia 2020