Scrum Master

Miejsce pracy Warszawa
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę lub kontrakt B2B
Region mazowieckie (Polska)
Opis oferty Dla naszego Klienta z branży e-commerce szukamy doświadczonego Scrum Mastera.
Zakres obowiązków
  • Zapewnienie przywództwa służebnego i wsparciem zespołów we wdrażaniu zwinnego podejścia - wartości, zasad i praktyk.
  • Obserwacja i pomaganie zespołowi w usuwaniu przeszkód ograniczających ich produktywność.
  • Budowanie atmosfery wsparcia, dzielenia się wiedzą i odpowiedzialności.
  • Ułatwienie komunikacji wewnętrznej i efektywnej współpracy.
  • Promowanie zwinnych metodyk oraz pomaganiem w ich zrozumieniu przez organizację.
Poszukiwane kompetencje
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia jako Scrum Master.
  • Dobrego zrozumienia i doświadczenia w stosowaniu i wdrażaniu zwinnych podejść, w tym Scrum.
  • Zrozumienia procesu wytwarzania oprogramowania.
  • Proaktywności, asertywności i umiejętności współpracy w ramach dużej i dynamicznej organizacji.
  • Umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych i coachingowych.
  • Umiejętności rozwiązywania konfliktów.
  • Doświadczenia w pracy w rozproszonych i zdalnych zespołach.
  • Pozytywnego nastawienia, otwartości na przyjmowanie i dawanie feedbacku.
  • Mile widziane doświadczenie z frameworkami LeSS lub Nexus.
Oferujemy
  • Elastyczną formę zatrudnienia - Umowa o Pracę lub kontrakt B2B,
  • Możliwość pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym,
  • Pracę w firmie e-commerce, która zgarnia niemalże wszystkie nagrody w branży i od kilku lat zajmuje czołowe miejsce w wielu rankingach,
  • Możliwość bezpośredniej obserwacji na wynikach w dużej skali, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes,
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością realnego rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów,
  • Rabaty pracownicze na dostępne produkty.
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 31 stycznia 2022