Specjalista ds. Raportowania

Miejsce pracy Warszawa
Rodzaj zatrudnienia kontrakt
Zakres obowiązków
  • Wykonywanie raportów/szablonów wydruków w oparciu o technologie Microsoft.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej produktów pracy.
  • Bliska współpraca z Zespołami Programistów i Analityków.
  • Praca z wymaganiami biznesowymi.
  • Przeprowadzanie ustaleń z przedstawicielami biznesowymi.
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane kierunki techniczne).
  • Znajomość pakietu narzędzi Microsoft Office w wersji 2013 i wyższej (w szczególności Microsoft Word).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Efektywna organizacja pracy, dokładność, samodzielność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość formatu XML, Xpath 1.0.
  • Znajomość Microsoft SQL Server w stopniu podstawowym (w szczególności SQL Server Reporting Services wraz z Report Builder).
  • Znajomość języka T-SQL.
  • Znajomość narzędzi Crystal Reports.
  • Doświadczenie w branży finansowej.
Oferujemy
  • Ciekawą pracę w zgranym i doświadczonym zespole.
  • Długofalowa współpraca.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Kontrakt (własna działalność gospodarcza) / umowa zlecenie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Data ostatniej modyfikacji środa, 9 października 2019