Specjalista ds. testów

Miejsce pracy Warszawa
Rodzaj zatrudnienia kontrakt B2B
Województwo mazowieckie (Polska)
Zakres obowiązków
  • Przeprowadzanie testów manualnych;
  • Przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych
  • Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów;
  • Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów;
  • Udział we wdrażaniu oprogramowania;
  • Zapewnianie jakości wytwarzanych produktów;
  • Współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania - testy funkcjonalne, integracyjne, akceptacyjne, automatyczne, wydajnościowe;
  • Praktyczna znajomość języka SQL / PLSQL;
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów, np.: JIRA, Zephyr;
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi testy: SoapUI, JMeter;
  • Doświadczenie w automatyzacji testów w narzędziu Selenium WebDriver, lub pokrewne;
  • Praktyczna wiedza w zakresie Java / JavaScript / XML / WebServices;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Duże pokłady pozytywnej energii;
  • Samodzielność;
  • Umiejętność pracy zespołowej zorientowanej na zadania.
Oferujemy
  • Kontrakt B2B;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w rozwojowych projektach informatycznych;
  • Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach ;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Długofalową współpracę.
Data ostatniej modyfikacji piątek, 28 maja 2021