Tester automatyczny

Miejsce pracy Toruń
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo kujawsko-pomorskie (Polska)
Zakres obowiązków
  • tworzenie przypadków i scenariuszy testowych w oparciu o wymagania oraz dokumentację projektową

  • projektowanie, tworzenie oraz wykonywanie testów automatycznych

  • monitorowanie wykonywanych testów automatycznych, analiza, zgłaszanie błędów oraz raportowanie wyników testów

  • rozwijanie środowiska testów automatycznych oraz współtworzenie środowiska CI (Continuous Integration)

  • posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (ewentualnie ostatnie lata studiów)

  • posiadasz ok 1 rok doświadczenia w rozwijaniu testów automatycznych w jednym z języków: Java, Ruby, Python, C#

  • posiadasz doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji testów na bazie Selenium WebDriver

  • posiadasz zdolności analityczne, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów wynikających z testowania oprogramowania

  • posiadasz umiejętności posługiwania się systemem kontroli wersji (SVN, TFS, GIT)

  • mile widziana znajomość Jira, Confluence, UML

Oferujemy
  • możliwość pracy w bankowych projektach w ramach małych zespołów scrum’owych

  • umowę o pracę, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia

  • elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór

  • prywatną opiekę zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze

  • profesjonalny systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

  • możliwość współtworzenia najlepszych rozwiązań technologicznych na świecie w branży finansowej.

Data ostatniej modyfikacji wtorek, 8 stycznia 2019